Reklama
Summer Wind 2010 przełożone

Aktualności

Summer Wind 2010 przełożone

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Informujemy wszystkich zainteresowanych imprezą dla koni czystej krwi arabskiej Summer Wind 2010, że z powodu ostatnich, obfitych opadów deszczu, zmianie ulega termin rozegrania zawodów. Poprzednia data – 12 czerwca, jest nieaktualna. Z powodu szkód jakie wyrządziły deszcze oraz związanymi z tym problemami technicznymi przesuwamy termin na drugą połowę sierpnia 2010.

Ponieważ zdecydowana większość zawodników nadal wyraża chęć uczestnictwa, a nawet otrzymujemy nowe zgłoszenia, postanowiliśmy zmienić także formułę imprezy z jedno- na dwudniową. Najbardziej prawdopodobny termin to 21-22 sierpnia 2010 r. Decyzja ostateczna zapadnie do 7 czerwca. Zmianie ulegnie także program imprezy. Możliwe, że zostanie wzbogacony o dodatkowe klasy. Pomimo trudności organizacyjnych, za które serdecznie przepraszamy, mamy także pozytywne informacje! Do grona wspierających naszą imprezę osób dołączył kolejny sponsor, a podczas samej imprezy będzie obecna kamera i fotografowie. Relacje dostępne będą na naszej stronie oraz w serwisie Youtube na naszym koncie. Dobrą wiadomością jest również zainteresowanie opcją oferty sprzedaży i kupna koni, które będą zaprezentowane podczas Summer Wind 2010.

Jeszcze raz dziękujemy za wyrozumiałość i życzymy wszystkim słonecznej pogody i udanych startów podczas naszej imprezy.

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.