Reklama
Jubileusz portalu – polskiearaby.com na papierze!

Aktualności

Jubileusz portalu – polskiearaby.com na papierze!

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Na okładce: Emandoria, fot. Irina Filsinger
Na okładce: Emandoria, fot. Irina Filsinger

Tak wiele dzieje się w świecie koni arabskich, że omal nie zapomnieliśmy o naszych piątych urodzinach… Już od pięciu bowiem lat portal jest własnością firmy Big Bang Promotion, która przejęła go od założycielki, Urszuli Łęczyckiej. Przez te pięć lat stale rozwijaliśmy i udoskonalaliśmy portal. A gdy przypomnieliśmy sobie o naszym jubileuszu, postanowiliśmy uczcić go czymś szczególnym. Uznaliśmy, że dla polskicharabów.com, które na co dzień istnieją w sieci, czymś wyjątkowym byłoby pojawienie się na papierze. I tak, po raz pierwszy w swej historii, e-magazyn stał się magazynem – bez poprzedzającej go literki „e”! Polskiearaby.com w formie drukowanej pojawią się na Czempionacie Świata w Paryżu jako specjalny dodatek do pisma „Tutto Arabi”, a także w samoistnej postaci, z okładką, na której widnieje Emandoria sfotografowana przez Irinę Filsinger.

Bardzo spodobał nam się kiedyś pomysł naszych włoskich kolegów z „Tutto Arabi”, by międzynarodowy magazyn zachował swą włoską nazwę. My także postanowiliśmy działać na arenie międzynarodowej pod nazwą pochodzącą z naszego języka. Mamy nadzieję, że miłośnicy koni czystej krwi wiedzą już, po pięciu latach naszej obecności w sieci, że „polskie araby” znaczy Polish Arabians.

To wyjątkowe, jubileuszowe wydanie polskicharabów.com to dla nas również okazja, by podziękować użytkownikom z całego świata, którzy od pięciu lat tłumnie odwiedzają nasz portal. Ich liczba stale rośnie – a to także zmobilizowało nas, by wyjść poza wirtualną rzeczywistość. I tu ciekawostka, np. w listopadzie do zagranicznych rekordzistów należeli miłośnicy koni arabskich z Włoch, Rosji, ale najliczniejsze były odwiedziny ze Szwecji (prawie tysiąc wejść!).

Redakcja polskicharabów.com

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.