Reklama
Lubochnia Arabians
Lubochnia Arabians
Ruszyły zapisy do I Ogólnopolskiego Czempionatu Koni Arabskich Radom 2016

Aktualności

Ruszyły zapisy do I Ogólnopolskiego Czempionatu Koni Arabskich Radom 2016

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Od dzisiaj (poniedziałek, 30 maja) można zapisywać konie do I Ogólnopolskiego Czempionatu Koni Arabskich Radom 2016 (9-10 lipca, lotnisko sportowe Radom-Piastów). Pokaz organizowany jest pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Radomia. Formularze zgłoszeniowe oraz warunki pokazu znajdują się pod tą informacją. Konie zapisywać można do 15 czerwca.

 

Pokaz, przeznaczony dla koni arabskich wpisanych do PASB, nie jest afiliowany, lecz konkurs przeprowadzony będzie zgodnie z zasadami ECAHO. Nowością w przypadku polskich pokazów jest konkurs dla źrebiąt. Rozegrane zostaną cztery finały: po dwa dla koni młodszych i dla koni starszych. Pokaz sędziować będą hodowcy: Klaus Beste (Niemcy), Albert Sorroca (Hiszpania) i James Swaenepoel (Belgia).

 

Przewidziano nagrody pieniężne dla medalistów oraz pierwszych piątek każdej klasy. Najwyższą nagrodę otrzyma Najlepszy Koń Pokazu (Best in Show): 15 tys. zł. Pozostałe nagrody to: po 5 tys. zł dla złotych medalistów, po 3 tys. dla srebrnych i po tysiąc dla brązowych. Nagroda za zwycięstwo w klasie to 1200 zł, za drugie – 800 zł, a od trzeciego do piątego – po 400 zł. W klasach dla źrebiąt nagrody wyniosą: 2 tys. zł za pierwsze miejsce, które jednocześnie będzie złotym medalem, tysiąc zł za drugie i po 500 zł od trzeciego do piątego miejsca w klasie.

 

Koszt wpisowego to 400 zł (po 200 zł za zapis i za boks).
Zgłoszenia można przysyłać na adres email: [email protected]

 

Polskiearaby.com objęły pokaz patronatem medialnym.

Zapraszamy!

 

Formularz zgłoszeniowy

Formularz „lista koni”

Warunki pokazu

Czytaj także: Radom 2016. Nowy pokaz w Polsce w lipcu!

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.