Reklama
Nasza relacja z Janowa Podlaskiego 2016 w dziale Pokazy. Czempionat Narodowy, Pride of Poland oraz Summer Sale

Aktualności

Nasza relacja z Janowa Podlaskiego 2016 w dziale Pokazy. Czempionat Narodowy, Pride of Poland oraz Summer Sale

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Janowskie trofea, fot. Krzysztof Dużyński
Janowskie trofea, fot. Krzysztof Dużyński

Zapraszamy do naszego działu Pokazy, gdzie opublikowaliśmy relację ze Święta Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim (12-15.08):

Czempionat Narodowy: historyczne chwile dla prywatnych właścicieli
Sukces Summer Sale
Aukcja główna – kronika oczekiwanej katastrofy

Tekstowi „Koń ma cztery nogi, a też się potknie” towarzyszą zdjęcia Ewy Imielskiej-Hebdy, Krzysztofa Dużyńskiego i Moniki Luft.

 

Po raz pierwszy w historii Czempionatu Narodowego niektóre złote medale i tytuły Czempionów Narodowych powędrowały w ręce właścicieli prywatnych, przy czym w przypadku Palatiny jest to także pierwszy w historii tytuł czempionki lub wiceczempionki dla klaczy prywatnej własności w kategorii seniorek. Do tej pory wiceczempionaty udało się zdobyć czterem stadninom prywatnym, za każdym razem w kategorii koni młodszych… (…)
Po udanym Czempionacie Narodowym organizatorzy janowskiego eventu byli pełni optymizmu. Trybuny pełne ludzi, 44 potencjalnych kupców, którzy wpłacili wadium, zadowolenie na twarzach gości z sektora VIP. Na wstępie usłyszeliśmy głos Marka Grzybowskiego, organizatora niegdysiejszych aukcji Polish Prestige, który odwiedził Janów po raz pierwszy po 16 latach nieobecności. Wydawało się, że oto następuje swoista klamra czasowa, która połączy nowe czasy z tymi odległymi, choć tym razem Marek Grzybowski nie prowadził aukcji, lecz reprezentował ubezpieczyciela sprzedawanych koni. Aukcjoner Greg Knowles dowcipnie i z wdziękiem rozpoczął licytację (choć potem wykazał się niezręcznością, myląc dolary z euro). Niestety na tym skończyły się miłe chwile… czytaj dalej

 

Galeria zdjęć czempionów i zwycięzców klas, fot. Ewa Imielska-Hebda

Kronika towarzyska

 

Podsumowanie wyników finansowych na stronie organizatora:

Pride of Poland: Katastrofa finansowa czy sukces?

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.