Reklama
Aachen 2016 – w dziale Pokazy

Aktualności

Aachen 2016 – w dziale Pokazy

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Parada z flagami, fot. Sylwia Iłenda
Parada z flagami, fot. Sylwia Iłenda

Zapraszamy do działu Pokazy, gdzie opublikowaliśmy podsumowanie Pucharu Narodów w Akwizgranie, ze zdjęciami Sylwii Iłendy. Pokaz odbył się w dn. 23-25 września.

 

Wrześniowy tytularny pokaz w Albert-Vahle-Halle w Akwizgranie kojarzy się z ciarkami, które chodzą po plecach, gdy najlepsze konie z całego świata wkraczają na arenę przy dźwiękach marszu triumfalnego z „Aidy”; z niezawodną, zawsze tłumnie zgromadzoną publicznością, która głośno dopinguje swoich ulubieńców; i z uroczystą paradą z flagami. Polskim kibicom zaś kojarzy się również z liczną delegacją koni z naszego kraju. Nie inaczej było w tym roku. Aż 25 koni polskiej własności stawiło się, by rywalizować w Pucharze Narodów (tyle samo uczestników liczyła sobie zresztą polska reprezentacja rok temu), plus cztery polskiej hodowli, zagranicznej własności. W sumie obejrzeliśmy 120 koni (nie licząc klas wałachów), czyli przeszło 20% uczestników pokazu hodowlanego przyjechało z Polski. Aachen przyciąga jak magnes i nawet niepowodzenia nikogo nie zniechęcają – każdy chce tu być… czytaj dalej

 

Galeria zdjęć czempionów autorstwa Sylwii Iłendy

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.