Reklama
Syn El Dorady El Palacio VO w Polsce!

Aktualności

Syn El Dorady El Palacio VO w Polsce!

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
El Palacio VO, fot. Sylwia Iłenda
El Palacio VO, fot. Sylwia Iłenda

Rok po odejściu niezapomnianej michałowskiej El Dorady, do Polski przyjechał jej słynny syn – El Palacio VO 2006 (po Al Lahab), hod. Valley Oak Arabians (USA), wł. saudyjskiej stadniny Al Khalediah Farm, sprowadzony do Polski przez jej oddział Al Khalediah Stud Poland. El Palacio dotarł do Centrum Rozrodu w Michałowie wczoraj i zostanie pokazany publiczności podczas Parady Ogierów, która uświetni Zimową Aukcję 9 grudnia.

 

El Palacio VO krył klacze u swego właściciela. Wśród jego córek wyróżniła się przede wszystkim Bint Hazy Al Khalediah 2013 (od Hazy Al Khalediah/F Shamaal), srebrna medalistka klaczy młodszych z Paryża 2015, która zdobyła także brąz Czempionatu Świata 2016 w barwach stadniny Al Khashab z Kuwejtu. W tym roku w Aachen wywalczyła srebro dla swego nowego właściciela, Alorasia Arabian Horse Stud (Arabia Saudyjska), a z tegorocznego Paryża wyjechała z tytułem Top Ten Klaczy Starszych. Ogier Loay Al Khalediah Al Thani 2013 (od Llayla/El Nabila B) został złotym czempionem ogierów młodszych podczas międzynarodowego pokazu w Doha (Katar) w 2015 roku. Złotym medalem z Pragi w kategorii klaczy młodszych może pochwalić się Lamis Al Khalediah (od Laha Al Khalediah/Galba). Sam El Palacio VO, często pokazywany, również kolekcjonował tytuły: m.in. złoto międzynarodowych pokazów w Doha, Abu Dhabi i Dubaju 2009, srebro w Sharjah 2009 oraz brązowy medal w kategorii ogierów młodszych w Paryżu 2009.

 

Ogier będzie użyty przez macierzystą stadninę, Al Khalediah Stud Poland oraz przez SK Michałów. Jak się dowiadujemy, będzie oferowany także prywatnym hodowcom.

 

Czytaj więcej:
El Dorada. Pożegnanie Klaczy z Krainy Złota

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.