Reklama
Emandoria powraca na ringi pokazowe

Aktualności

Emandoria powraca na ringi pokazowe

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Emandoria, fot. Glenn Jacobs
Emandoria, fot. Glenn Jacobs

Rok 2018 to czas powrotu michałowskiej multiczempionki Emandorii (Gazal Al Shaqab – Emanda/Ecaho) na ringi pokazowe. Na jej pierwszy tegoroczny występ jej dzierżawca, Al Baydaa Stud, wybrał trwający właśnie (1-3 marca) w Sharjah Equestrian & Racing Club pokaz Sharjah International (ZEA). Emandoria wygrała w pięknym stylu klasę klaczy 7-letnich i starszych (11 uczestniczek). Za typ otrzymała pięć maksymalnych not, za głowę z szyją kolejne cztery, a wszystkie one złożyły się na końcowy rezultat 93,88. Za nią uplasowała się Pistoria (Gazal Al Shaqab – Palmira/Monogramm), wł. szejka Abdulla Bin Mohammed Ali Al Thani, z notą 92,63. Kolejna urodzona w Michałowie klacz, Fermata (Poganin – Felicjana/Ekstern), wł. Banat Al Reeh Arabian Horse Stud, zajęła piątą pozycję, z wynikiem 91,25.

 

W klasie klaczy 4-6-letnich, rozegranej wcześniej, drugie miejsce przypadło michałowskiej Galeridzie (Shanghai EA – Galilea/Laheeb), dzierżawionej przez Al Baydaa Stud. Jej wynik to 92,63, w tym 2×20 za typ i 20 za głowę z szyją. Trzecie miejsce zajęła Expressja TV (El Omari – El Medina/Gazal Al Shaqab), wł. Al Jazeera Arabian Horse Stud, z notą 92,38, w tym 2×20 za ruch. Wyprzedziła je obie AJ Reeda (AJ Portofino – AJ Raheda/WH Justice) z Ajmanu, która zdobyła 92,88 pkt, w tym 20 za typ, 3×20 za głowę z szyją i 20 za ruch.

 

Z kolei w klasie klaczy 2-letnich (15 uczestniczek) bardzo dobre trzecie miejsce, z wysokim wynikiem 91,88 (w tym 20 za typ i 4×20 za głowę z szyją), zajęła urodzona w Falborku Eralda (Emerald J – Enezja/Marajj), wł. Al Shiraa Stables (ZEA).

 

Jutro, w sobotę, wystąpi także michałowski Equator (QR Marc – Ekliptyka/Ekstern), pod polską flagą.

 

Wideo: Emandoria. Watch her on international arenas in the 2018 show season!

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.