Reklama
Emandoria powraca na ringi pokazowe

Aktualności

Emandoria powraca na ringi pokazowe

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Emandoria, fot. Glenn Jacobs
Emandoria, fot. Glenn Jacobs

Rok 2018 to czas powrotu michałowskiej multiczempionki Emandorii (Gazal Al Shaqab – Emanda/Ecaho) na ringi pokazowe. Na jej pierwszy tegoroczny występ jej dzierżawca, Al Baydaa Stud, wybrał trwający właśnie (1-3 marca) w Sharjah Equestrian & Racing Club pokaz Sharjah International (ZEA). Emandoria wygrała w pięknym stylu klasę klaczy 7-letnich i starszych (11 uczestniczek). Za typ otrzymała pięć maksymalnych not, za głowę z szyją kolejne cztery, a wszystkie one złożyły się na końcowy rezultat 93,88. Za nią uplasowała się Pistoria (Gazal Al Shaqab – Palmira/Monogramm), wł. szejka Abdulla Bin Mohammed Ali Al Thani, z notą 92,63. Kolejna urodzona w Michałowie klacz, Fermata (Poganin – Felicjana/Ekstern), wł. Banat Al Reeh Arabian Horse Stud, zajęła piątą pozycję, z wynikiem 91,25.

 

W klasie klaczy 4-6-letnich, rozegranej wcześniej, drugie miejsce przypadło michałowskiej Galeridzie (Shanghai EA – Galilea/Laheeb), dzierżawionej przez Al Baydaa Stud. Jej wynik to 92,63, w tym 2×20 za typ i 20 za głowę z szyją. Trzecie miejsce zajęła Expressja TV (El Omari – El Medina/Gazal Al Shaqab), wł. Al Jazeera Arabian Horse Stud, z notą 92,38, w tym 2×20 za ruch. Wyprzedziła je obie AJ Reeda (AJ Portofino – AJ Raheda/WH Justice) z Ajmanu, która zdobyła 92,88 pkt, w tym 20 za typ, 3×20 za głowę z szyją i 20 za ruch.

 

Z kolei w klasie klaczy 2-letnich (15 uczestniczek) bardzo dobre trzecie miejsce, z wysokim wynikiem 91,88 (w tym 20 za typ i 4×20 za głowę z szyją), zajęła urodzona w Falborku Eralda (Emerald J – Enezja/Marajj), wł. Al Shiraa Stables (ZEA).

 

Jutro, w sobotę, wystąpi także michałowski Equator (QR Marc – Ekliptyka/Ekstern), pod polską flagą.

 

Wideo: Emandoria. Watch her on international arenas in the 2018 show season!

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.