Reklama
Spotkanie autorskie Krzysztofa Czarnoty w Galerii Strumiłło

Aktualności

Spotkanie autorskie Krzysztofa Czarnoty w Galerii Strumiłło

Krzysztof Czarnota: "Poczekalnia marzeń" - okładka
Krzysztof Czarnota: "Poczekalnia marzeń" - okładka

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

W najbliższą sobotę, 3 lipca o godzinie 18 w Galerii Strumiłło w Maćkowej Rudzie pod Krasnopolem odbędzie się spotkanie autorskie ze współpracującym z portalem polskiearaby.com, Krzysztofem Czarnotą – pisarzem, satyrykiem, scenarzystą programów rozrywkowych, aktorem, a przede wszystkim zacnym koniarzem z okazji promocji jego najnowszej książki „Poczekalnia marzeń”.

„Opowieść o chłopcu urodzonym gdzieś na odległej prowincji za czasów mrocznego PRL-u. Chłopaku, który miał szalone marzenia i nie bał się tych marzeń realizować. Ile razy słyszeliście: to nierealne, niemożliwe, marzenie ściętej głowy, marzysz o niebieskich migdałach, życie weryfikuje marzenia, a świat nie jest dla marzycieli. To wszystko nieprawda. Marzenia są po to, żeby je realizować. Niespełnione marzenie jest jak kolec wbity w duszę. Kiedy tych kolców uzbiera się zbyt dużo, życie staje się nie do zniesienia. Traci sens, cel, urok, tajemnicę i piękno. Przez pięćdziesiąt lat niewiele się u mnie zmieniło: ciągle staram się być chłopakiem ze swoich marzeń i żyć w wymarzonym świecie. Zapraszam Cię do niego.”

Galeria w Maćkowej Rudzie 17 prezentuje przede wszystkim twórczość prof. Andrzeja Strumiłły, a miejscem kieruje jego córka Anna. Siedziba rodziny Strumiłłów to miejsce o wyjątkowej urodzie i magicznym klimacie, położone nad Czarną Hańczą w otulinie Wigierskiego Parku Narodowego.

Źródło: Maćkowa Ruda 17 – Galeria Strumiłło

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.