Reklama
Elgoriusz w konkursie Grand Press Photo

Aktualności

Elgoriusz w konkursie Grand Press Photo

Shadow of the champion, fot. Kinga Wnuk
Shadow of the champion, fot. Kinga Wnuk

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

W konkursie Grand Press Photo w kategorii profesjonalnej Single – Own Vision można głosować na zdjęcie wykonane przez Kingę Wnuk. Fotografia nosi tytuł „Shadow of the champion” i przedstawa ogiera arabskiego Elgoriusz, własności Oliwii Kowal.

– Jestem dumna z Kingi i bardzo się cieszę, że Elgoriusz podbija już nie tylko areny sportowe, ale i konkursy fotograficzne. Jest urodzonym sportowcem, jak widać sprawdza się również jako model. Jestem pewna, że będzie jeszcze bohaterem niejednej fotografii! Trzymam za nas kciuki i czekam na wyniki konkursu.” – powiedziała portalowi polskiearaby.com Oliwia Kowal, właścicielka Elgoriusza.

– Nie spodziewałam się, że zdobędę nominację w tegorocznej edycji Grand Press Photo, ponieważ musiałam zgłosić zdjęcia w kategorii profesjonalnej (Kinga Wnuk jest studentką Akademii Sztuki w Szczecinie i otrzymała wyróżnienie w zeszłorocznej edycji Grand Press Photo w kategorii dla studentów – Young Poland – fotoreportaż. Można wziąć w niej udział tylko raz. przyp. red.), a tutaj konkurencja jest duża i na naprawdę wysokim poziomie. Jestem szczęśliwa, że zdjęcie, które zrobiłam Elgoriuszowi zostało nominowane! Ten koń zasługuje na wszystkie możliwe nagrody i wyróżnienia – jest naprawdę wyjątkowy.” – podsumowuje Kinga Wnuk, autorka nominowanej fotografii.

Zachęcamy do głosowania na www.press.pl <KLIK>

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.