Reklama
Zgłoszenia na Pokaz Narodowy ruszyły

Aktualności

Zgłoszenia na Pokaz Narodowy ruszyły

Stadnina Koni w Janowie Podlaskim, fot. Archiwum
Stadnina Koni w Janowie Podlaskim, fot. Archiwum

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Na stronie internetowej dedykowanej XLIV Polskiemu Narodowemu Pokazowi Koni Arabskich Czystej Krwi w Janowie Podlaskim www.prideofpoland.eu ukazały się Warunki zgłaszania koni do tegorocznego pokazu wraz z niezbędnymi załącznikami oraz lista osób oficjalnych (w tym sędziów i DC) a także osób wchodzących w skład komitetu organizacyjnego tegorocznego Czempionatu Polski. Zgłoszenia koni do pokazu można dokonać przez platformę www.zawodykonne.com lub mailem do 18 lipca 2022 roku. Konie można wycofać z udziału w pokazie bez konsekwencji finansowych w terminie do 30 lipca 2022 r. Zgłoszenie konia do pokazu jest bezpłatne. Osobie zgłaszającej konia na pokaz przysługują dwa miejsca w sektorze VIP od 12.08 godz. 10.00 do zakończenia niedzielnych czempionatów (14.08 ok. godz.13.00), bez względu na liczbę zgłoszonych koni. Bezpośredni link do dokonania zgłoszeń: https://zawodykonne.com/zawody/162/229, zgłoszenia z załącznikami pobrane ze strony pokazu można też odsyłać mailowo na adres email: [email protected].

Strona internetowa aukcji natomiast została uzupełniona o opisy i informacje o koniach w języku polskim, co jest miłą i przydatną polskim hodowcom odmianą względem lat ubiegłych.

Organizatorzy zapowiadają uzupełnienie strony o warunki rezerwacji VIP oraz udziału w aukcji w najbliższych dniach.

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.