Reklama
Aktualności ze strony Pride of Poland i Pokazu Narodowego

Aktualności

Aktualności ze strony Pride of Poland i Pokazu Narodowego

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Na stronie poświęconej tegorocznej aukcji Pride of Poland oraz Narodowemu Pokazowi Koni Arabskich Czystej Krwi w Janowie Podlaskim pojawił się szereg nowych informacji dla potencjalnych kupujących i publiczności. Dowiedzieliśmy się, które konie finalnie trafiły na prestiżową aukcję „główną” Pride of Poland, a które oferowane będą na poniedziałkowej Summer Sale. Organizatorzy opublikowali też warunki udziału w aukcji z przydatnym „informatorem” czyli skróconą wersją najważniejszych warunków udziału w licytacji. Na stronie www.prideofpoland.eu pojawiły się też odnośniki do możliwości zakupu dwudniowych wejściówek na trybunę dla publiczności podczas aukcji oraz rezerwacji bezpłatnych wejściówek dla publiczności na poszczególne dni Narodowego Pokazu. Bilety jak i katalog aukcji (do odbioru podczas aukcji, na miejscu – w Janowie Podlaskim) można zamówić poprzez platformę eBilet.pl.

Natomiast na platformie Equibid.pl, która obsługuje wpłaty wadium oraz przebieg aukcji hybrydowej pojawił się katalog aukcji z podziałem na Pride of Poland i Summer Sale. Dla tych, którzy zamierzają w tym roku licytować on-line otwarto już możliwość wpłat wadium oraz rejestracji konta uczestnika. Według informacji uzyskanych od organizatora – pierwsi zainteresowani aukcją założyli konta już pierwszego dnia, gdy pojawiła się taka możliwość. Osobisty przyjazd do Janowa w tym roku potwierdziło do tej pory wielu stałych bywalców aukcji – m.in. kupcy najdrożej wylicytowanych koni w poprzednich latach jak i grono potencjalnych, nowych kupujących m.in z Izraela, Kataru, Iranu, Włoch czy RPA. Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią nie są w stanie dojechać do Janowa Podlaskiego klienci z Chin, wyrazili oni zainteresowanie uczestnictwem w aukcji on-line poprzez Equibid.pl.

Pełne warunki licytacji oraz ściągawka jak licytować:

https://www.prideofpoland.eu/index2.php?option=auction&lang=pl

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy
Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.