Reklama
Aktualności ze strony Pride of Poland i Pokazu Narodowego

Aktualności

Aktualności ze strony Pride of Poland i Pokazu Narodowego

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Na stronie poświęconej tegorocznej aukcji Pride of Poland oraz Narodowemu Pokazowi Koni Arabskich Czystej Krwi w Janowie Podlaskim pojawił się szereg nowych informacji dla potencjalnych kupujących i publiczności. Dowiedzieliśmy się, które konie finalnie trafiły na prestiżową aukcję „główną” Pride of Poland, a które oferowane będą na poniedziałkowej Summer Sale. Organizatorzy opublikowali też warunki udziału w aukcji z przydatnym „informatorem” czyli skróconą wersją najważniejszych warunków udziału w licytacji. Na stronie www.prideofpoland.eu pojawiły się też odnośniki do możliwości zakupu dwudniowych wejściówek na trybunę dla publiczności podczas aukcji oraz rezerwacji bezpłatnych wejściówek dla publiczności na poszczególne dni Narodowego Pokazu. Bilety jak i katalog aukcji (do odbioru podczas aukcji, na miejscu – w Janowie Podlaskim) można zamówić poprzez platformę eBilet.pl.

Natomiast na platformie Equibid.pl, która obsługuje wpłaty wadium oraz przebieg aukcji hybrydowej pojawił się katalog aukcji z podziałem na Pride of Poland i Summer Sale. Dla tych, którzy zamierzają w tym roku licytować on-line otwarto już możliwość wpłat wadium oraz rejestracji konta uczestnika. Według informacji uzyskanych od organizatora – pierwsi zainteresowani aukcją założyli konta już pierwszego dnia, gdy pojawiła się taka możliwość. Osobisty przyjazd do Janowa w tym roku potwierdziło do tej pory wielu stałych bywalców aukcji – m.in. kupcy najdrożej wylicytowanych koni w poprzednich latach jak i grono potencjalnych, nowych kupujących m.in z Izraela, Kataru, Iranu, Włoch czy RPA. Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią nie są w stanie dojechać do Janowa Podlaskiego klienci z Chin, wyrazili oni zainteresowanie uczestnictwem w aukcji on-line poprzez Equibid.pl.

Pełne warunki licytacji oraz ściągawka jak licytować:

https://www.prideofpoland.eu/index2.php?option=auction&lang=pl

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.