Reklama
Narodowy Pokaz i aukcja Pride of Poland – końcowe odliczanie!

Aktualności

Narodowy Pokaz i aukcja Pride of Poland – końcowe odliczanie!

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Już tylko kilka dni pozostało do czterdziestej czwartej edycji Narodowego Pokazu Koni Arabskich Czystej Krwi oraz słynnej na cały świat aukcji Pride of Poland, które odbędą się tradycyjnie w Janowie Podlaskim.

Na stronie oficjalnej wydarzenia pojawiła się jakiś czas temu kolejność lotów obu aukcji, filmy każdego z wystawionych na sprzedaż koni oraz ramowy program obu wydarzeń. O tym, ze Narodowy Pokaz cieszy się dużym powodzeniem wśród odwiedzających Janów Podlaski może świadczyć fakt, że pula biletów na dni czempionatowe dystrybuowana przez serwis ebilet.pl już od jakiegoś czasu jest wyczerpana. W tej chwili w stadninie w Janowie trwają intensywne prace przygotowawcze – organizatorzy zapowiadają nową, zupełnie inną od dotychczasowych oprawę obydwu wydarzeń, plac pokazowy oraz aukcyjny znajdą się w nowej lokalizacji na terenie janowskiej stadniny. Do pokazu zgłosiło się ok 120 koni a klasy w ręku poprzedzą prezentacje koni arabskich pod siodłem. Jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek w Janowie Podlaskim odbędzie się krajowy kurs na członków komisji dyscyplinarnej, którego uczestnicy odbędą praktyki podczas Narodowego Pokazu.
Jak informują organizatorzy oferta aukcyjna spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony kupujących – przyjazd zapowiedzieli hodowcy m.in. z Europy Zachodniej, Bałkanów, Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej, Izraela, Kataru, Libanu a nawet z egzotycznego RPA czy Iranu. Ci, którym nie uda się osobiście dotrzeć do Janowa rozpoczęli rejestrację kont na platformie Equibid.pl która jako moderator aukcji przyjmuje wpłaty wadium i przeprowadzi licytację koni w trybie hybrydowym czyli łącząc jednocześnie składanie ofert na miejscu z licytującymi online.

Już za kilka dni poznamy rezultaty. Oczekującym z niecierpliwością na występy najlepszych koni arabskich w Polsce organizatorzy zadedykowali film promujący XLIV Narodowy Pokaz Koni Arabskich Czystej Krwi.

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.