Reklama
Polskiearaby.com w drodze do Maroka

Aktualności

Polskiearaby.com w drodze do Maroka

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Chociaż produkcja filmu „Casablanca” zgromadziła na planie gwiazdy i uznanych scenarzystów to nikt zaangażowany nie spodziewał się, że powstanie film tak ponadczasowy. „Casablanca” jest popularna do dziś i przez wielu uważana za film kultowy. Krytycy filmowi chwalą charyzmatyczne role Bogarta i Bergman, uczucie pomiędzy głównymi postaciami, dobrą reżyserię, błyskotliwy scenariusz i emocjonalne oddziaływanie filmu jako całości.

Jednocześnie Casablanca jako egzotyczne miasto dla Europejczyka kusi przyjaznym klimatem, wspaniałą architekturą epoki kolonialnej i zabytkami starożytności. W tej wyjątkowej i niepowtarzalnej scenerii odbywa się w dniach 19-21.10.2022 pokaz dla koni arabskich organizowany pod patronatem Jego Wysokości Króla Mohammeda VI nazwany, Salon Du Cheval D’El Jadida. Ten wyjątkowy pokaz klasy A odbędzie się w tym roku po raz 13., a od lat gromadzi wysokiej jakości konie z Bliskiego Wschodu i z Europy, konkurujące ze sobą w niezwykłej scenerii. W tym roku polskiearaby.com specjalnie dla naszych czytelników będą śledziły pokaz na żywo, relacja z Casablanki ukaże się wkrótce na portalu. Kończąc cytatem ze wspomnianego filmu: „(…) myślę, że jest to początek pięknej przyjaźni”.

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.