Reklama
Nasze artykuły w najnowszym Tutto Arabi

Aktualności

Nasze artykuły w najnowszym Tutto Arabi

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

W najnowszym numerze magazynu Tutto Arabi opublikowane zostały trzy artykuły stworzone we współpracy z portalem polskiearaby.com.

Wywiad z Dobrochną Perz-Wawrzyńczyk ze stadniny Lubochnia Arabians, gdzie właścicielka stadniny opowiada o tym jak powstała ich hodowla i jak rozpoczęła się ich historia z końmi arabskimi. Z wywiadu dowiemy się również o drodze jaką przebyli, aby osiągnąć sukces podczas Pucharu Narodów w Akwizgranie, zdobywając Srebrny Medal Czempionatu Klaczy Starszych oraz jakie mają plany na przyszłość.

Monika Luft jest autorką artykułu o artyście malarzu Józefie Wilkoniu, który zaliczany jest do grupy najlepszych ilustratorów, animalistów w Polsce. Jego prace z końmi arabskimi biją rekordy na aukcjach sztuki.

W październiku w Stadninie Koni Michałów odbyły się XIII Sportowe Mistrzostwa Polski Koni Arabskich Czystej Krwi. Reportaż o tych zawodach autorstwa Kamili Kozłowskiej opatrzony jest obszerną galerią fotografii Karoliny Misztal.

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.