Reklama
Wyjątkowy weekend z końmi arabskimi ponownie w Sopocie – Zaproszenie

Aktualności

Wyjątkowy weekend z końmi arabskimi ponownie w Sopocie – Zaproszenie

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Tęskniliście za nami? Bo my za Wami bardzo. Tak bardzo, że aż chcielibyśmy podzielić się pewną wiadomością. Otóż Sopot Arabian Horse Show wraca na 4. edycję – jeszcze bardziej widowiskową!

Kiedy? 22-23 lipca – czwarty weekend miesiąca

Czwarta edycja w czwarty weekend – przypadek? Nie wydaje nam się!

Gdzie? Hipodrom Sopot – wyjątkowe miejsce na polskim wybrzeżu

W 2019 r. w mojej głowie narodziła się pewna wizja: pokaz koni arabskich na sopockim hipodromie. Wcielenie tej wizji w życie zajęło rok i w 2020 z rozmachem wdarliśmy się do kalendarza ECAHO. Wspólnymi siłami w grupie przyjaciół zorganizowaliśmy Breeders’ Show – pokaz w oryginalnej formule, który okazał się być sukcesem. Już wtedy postawiliśmy na różnorodność i wyznaczyliśmy sobie ambitne cele.

Na przestrzeni ostatnich 3 lat nasze wydarzenie ewoluowało. Dodaliśmy nowe konkurencje: klasę wałachów, puchar prezenterów-amatorów, a nawet specjalny konkurs dla najmłodszych. Chcieliśmy powołać do życia wydarzenie, które zapada w pamięć każdemu bez względu na wiek. Przyświecała nam kontynuacja tradycji hodowlanych i spędzanie czasu w gronie przyjaciół z naszej branży. Ciepłe słowa, których nie szczędzicie pod naszym adresem, utwierdzają nas w przekonaniu, że nam się udało.

W tym roku Sopot Arabian Horse Show ponownie odbędzie się jako Breeders’ Show. Ta formuła sprawdza się w naszym przypadku wręcz modelowo. Piękne konie sędziują nie tylko sędziowie afiliowani przez ECAHO, lecz również hodowcy. Ponownie też dodamy coś od siebie…

Serdecznie zapraszam w lipcu na Polską Riwierę na niezapomniane widowisko. Skąd wiem, że będzie genialnie? Po prostu wiem i jestem pewien, że się nie mylę. Czy tak będzie? Przyjedźcie do Sopotu i przekonajcie się sami!

Do zobaczenia w Sopocie!
Ward Bemong


Dokumenty do pobrania:

Informacje ogólne

Formularz zgłoszeniowy

Formularz VIP

Pakiety sponsorskie


Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.