Reklama
Aachen za pasem!

Aktualności

Aachen za pasem!

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Puchar Narodów w Akwizgranie (Aachen) to dla hodowców i miłośników koni arabskich jeden z najważniejszych pokazów (tytularny), otwierający wybitnym koniom „Potrójną Koronę”, czyli możliwość zdobycia trzech najważniejszych tytułów – czempiona Pucharu Narodów, Europy (w tym roku Werona, Włochy) i Świata (w tym roku Ad-Dauha, Katar). Od wielu lat wśród hodowców krąży opinia, że ten pierwszy, odbywający się w Niemczech pokaz, jest najciekawszy. Do Aachen przyjeżdża czołówka koni z wielu zakątków świata, poza tym można zobaczyć tam również te „z drugiej półki”, które zapewne nie pojadą już na czempionat Europy czy świata.

Albert-Vahle-Halle to także miejsce z klimatem, który czuje się już u bram wjazdowych, a utwór „You’ll Win (Triomfmars uit Aïda)” każdy z nas nuci sobie przez wiele dni po powrocie z Niemiec. Na miejscu solidne, murowane stajnie z wygodnym dojściem do hali, krytą rozprężalnią i prestiżowym wydarzeniem towarzyszącym – aukcją koni arabskich, odbywającą się w sobotni wieczór, a organizowaną przez związek skupiający europejskich hodowców European Breeders Trust. Aachen to również ważna szansa spotkania się i porozmawiania z czołowymi trenerami i przedstawicielami stadnin z całego świata, nawiązania kontaktów, a czasem również dobicia targu.

Termin zgłoszeń upływa 5 sierpnia!

Poniżej formularz zgłoszeniowy oraz link do zgłoszeń online:

https://all-nations-cup.org/wordpress/

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

ZAPROSZENIE

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.