Reklama
Prague Intercup – International Arabian Horse Show

Aktualności

Prague Intercup – International Arabian Horse Show

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Wielkimi krokami zbliża się pokaz Prague Intercup – International Arabian Horse Show, który odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia w stolicy Czech. Organizatorzy zachęcają europejskich hodowców do wzięcia udziału w pokazie.

W ten sam weekend odbędą się dwa pokazy; po raz pierwszy w historii Prague Intercup będzie miał rangę klasy A, dodatkowo dla europejskich hodowców zorganizowany jest European Cup Championship. W tym roku w ramach pokazu dla europejskich hodowców organizatorzy przewidzieli pulę nagród o łącznej wysokości 9.000€ dla koni urodzonych w Europie i będących własnością europejskich hodowców. Wszystkie konie, które na tym pokazie zdobędą miejsca medalowe w czempionatach, otrzymają dodatkowe nagrody pieniężne w wysokości 500€ sponsorowane przez Dubai Arabian Horse Stud.

Natomiast klasa wałachów sponsorowana przez stadninę Albidayer Stud (ZEA) również zachęca do wzięcia udziału sporymi nagrodami finansowymi – 1000 – 750 – 750 – 750 – 750 Euro dla każdego z koni uplasowanych w Top Five w tej klasie.

Więcej szczegółów na stronie organizatora http://pragueintercup.cz

PRAGUE INTERCUP – International Arabian Horse Show

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.