Reklama
Narodowe Czempionaty USA na żywo

Aktualności

Narodowe Czempionaty USA na żywo

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Dziś w Albuquerque w stanie Nowy Meksyk rozpoczęły się Narodowe Czempionaty Konia Arabskiego. Związek Konia Arabskiego w USA (AHA) i portal arabhorse.com stworzyły wszystkim miłośnikom rasy możliwość oglądania na żywo tej najważniejszej imprezy poświęconej koniowi arabskiemu w Stanach Zjednoczonych. W tym roku, dzięki wsparciu sponsorów, transmisję live stream można oglądać zupełnie za darmo, po prostym zarejestrowaniu się na specjalnie w tym celu stworzonej platformie: www.iequine.com. Aby się zarejestrować, wystarczy podać adres e-mail, imię, nazwisko i wpisać kod wyświetlany poniżej pól rejestracji. W e-mailu zwrotnym otrzymamy hasło do zalogowania się na portalu.

Co najważniejsze, sam przekaz wydaje się (jak na razie) działać bez zarzutu, wystąpił jednak problem z dźwiękiem, którzy moderatorzy obiecują jak najszybciej naprawić.
Na podanej stronie można też znaleźć link do programu pokazów (z dotychczas naniesionymi zmianami) oraz testowo zamieszczony film z dekoracji Top Five i czempionek klaczy młodszych rozegranego w kwietniu Pucharu Świata Hodowców Koni Arabskich w Las Vegas.

Po pokazach, moderatorzy planują zamieścić na portalu filmy z poszczególnych klas czempionatów USA do ściągnięcia za niewielką (jeszcze nieustaloną) opłatą.

Przypominamy również o naszej wcześniejszej informacji o koniach, które w tym roku reprezentować będą polską hodowlę na tej prestiżowej imprezie oraz o ich najgroźniejszych rywalach zgłoszonych do klas w ręku (halter/breeding) Czempionatów USA 2007.

 

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.