Reklama
Polskie konie po raz pierwszy w Petersburgu

Aktualności

Polskie konie po raz pierwszy w Petersburgu

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Do międzynarodowego czempionatu koni arabskich St. Petersburg Open został jeszcze ponad miesiąc, jednak już wiemy, że zadebiutują na nim co najmniej cztery konie polskiej własności.
Na majówkę w Petersburgu, połączoną z kibicowaniem polskim debiutantom na rosyjskich pokazach, wybiera się grupa hodowców i kibiców z Polski. Termin zgłoszeń koni upływa 10 kwietnia. Przypominamy, że aby móc pojechać do Rosji, należy uzyskać wizę wjazdową. W tym celu organizatorzy pokazu każdemu przyjeżdżającemu na St. Petersburg Open wystawiają zaproszenie po nadesłaniu kopii paszportu. Aby więc zdążyć załatwić formalności, nie należy zwlekać z decyzją.

Jadąc do Petersburga należy się liczyć z kosztami od ok. 70 do 200 euro za noc w hotelach trzy-pięciogwiazdkowych. W okolicy pokazu dostępne są jednak również hotele niższej klasy, z noclegiem za ok. 20 euro. Cena powrotnego biletu lotniczego do St. Petersburga na długi weekend majowy to koszt ok. 1400 zł w zależności od daty i połączenia. Tańszą opcją dojazdu z Polski może być pociąg.

Najkrótszą drogą lądową dla zmotoryzowanych jest dojazd od strony Estonii (w ten sposób większość drogi pokonuje się w granicach Unii Europejskiej). Tą trasą będą jechały polskie konie. Wszystkim jadącym na pokaz St. Petersburg Open organizatorzy zapewniają informację, fachową obsługę i pomoc na przejściach granicznych w Estonii oraz na przejściu w Torfyanovce od strony Finlandii (dla przeprawiających się promem).

Jeśli zbierze się wystarczająco duża grupa osób z Polski, organizatorzy pokazu obiecują zwiedzanie Petersburga w towarzystwie ubiegłorocznej przewodniczki, księżniczki Alii Al Hussein.

O pokazie czytaj też tutaj: Sankt Petersburg zaprasza

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.