Reklama
Zamknięta lista na Rajd Kuhailana

Aktualności

Zamknięta lista na Rajd Kuhailana

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Niedawno zapowiadaliśmy Rajd Kuhailana w długi majowy weekend. Jak się dowiadujemy od Atamana rajdu Krzysztofa Czarnoty, zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów:

„Niektórzy wieszczyli już upadek kuhailanów, tymczasem lista koni na Rajd Kuhailana nie pęka, ale pękła w szwach. Ogromnie nam przykro, ale więcej koni już nie upchniemy. Zainteresowanie rajdem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania, a tu na Kresach stepy, wiatr po polach hula i baza turystyczno-końska jeszcze bardzo uboga. A w tej chwili to już zdecydowanie łatwiej o czambuł Tatarów niż o wolny boks. Przepraszamy i obiecujemy, że w przyszłym roku przyjmiemy wszystkich chętnych. A póki co, w majowy weekend przyjazd na Kresy zapowiedziały wielce znamienite, zasłużone i dzielne araby z całej Rzeczypospolitej jak długa i szeroka, z derbistą Gepardem na czele. Pełną listę koni i jeźdźców podamy niebawem.
O czym donosi, ucapiwszy przed chwilą Tatara w stepie

Ataman Rajdu”

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.