Reklama
Otwarte drzwi w La Movida

Aktualności

Otwarte drzwi w La Movida

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
CH El Brillo i Frank Spoenle, Open House 2007, fot. archiwum La Movida Arabians
CH El Brillo i Frank Spoenle, Open House 2007, fot. archiwum La Movida Arabians

25 maja, po zakończonym pokazie w austriackim Wels (międzynarodowy klasy A), stadnina La Movida, własność organizatorów arabskiego czempionatu, o którym pisaliśmy wcześniej (Wels w maju), państwa Gerlinde i Ferdinanda Huemerów, zaprasza wystawców, hodowców, handlerów, dziennikarzy, fotoreporterów oraz gości specjalnych pokazu na „Open House w La Movida Arabians”. Stadnina mieści się w Krenglbach. Mówi organizator, znany sędzia i były prezydent ECAHO Ferdinand Huemer: „Już dziś chcielibyśmy zaprosić wszystkich polskich hodowców, właścicieli i miłośników koni arabskich do przyjazdu do alpejskiego Wels, na nasz międzynarodowy pokaz i poprzedzający go pokaz narodowy. Zapraszamy was również na drzwi otwarte do stadniny prowadzonej przeze mnie i moją rodzinę. Arabiarzom z Polski mogę obiecać zorganizowany przez nas transport z miejsca czempionatu do La Movida Arabians. Ponadto zapraszam wszystkich odwiedzających nas Polaków na towarzyszący pokazom w La Movida lunch połączony z symbolicznym drinkiem.”

Anais El Bri, Open House 2007, fot. archiwum La Movida Arabians
Anais El Bri, Open House 2007, fot. archiwum La Movida Arabians

W ubiegłym roku podczas drzwi otwartych austriacką stadninę odwiedziło ponad stu przyjaciół i gości. Organizator dodaje: „W ubiegłym roku mieliśmy przesympatyczne spotkanie, było zabawnie, wszyscy po długim i męczącym pokazie zdołali się odprężyć przy długich rozmowach, pogawędkach, dowcipach i plotkach. Przy okazji przedstawiliśmy kilka naszych koni. Przyjaciele i specjalni goście sprawiają, że dzień ten jest dla nas wyjątkowy – bardzo przyjemny i wartościowy w całym „końskim roku” naszej stadniny.”

Osoby, które chciałyby wziąć udział w „Open House” w La Movida proszone są o kontakt:
[email protected]

 

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.