Reklama
Buckeye na żywo

Aktualności

Buckeye na żywo

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

W dniach 22-25 maja w amerykańskim Columbus w stanie Ohio (Region 14) po raz 37. odbędzie się pokaz The Buckeye Sweepstakes, reklamowany jako jeden z największych amerykańskich pokazów (po czempionatach narodowych, Scottsdale i – ostatnio – Las Vegas).
The Buckeye Sweepstakes to pokaz dla koni czystej i półkrwi arabskiej, gromadzący konie z całych Stanów Zjednoczonych oraz Kanady, uczestniczące w ponad 250 klasach w ręku i użytkowych. Pula nagród przyznawanych zwycięzcom to 50 000 $.

Czempionat Buckeye reklamowany jest również jako rozgrzewka przed czempionatami narodowymi – konie wygrywające w Columbus często plasują się na wysokich miejscach w czempionacie kraju – czempionem Buckeye Sweepstakes były np. LD Pistal (Magnum Psyche – Halana), późniejszy czempion USA i Kanady; należąca do grupy Aria klacz BHF Dark Angel (RSD Dark Victory – Crown Narada by Nariadni) – Czempionka Buckeye i Kanady, Top 10 w Czempionacie USA; a także jej córka – NBW Angels Kiss (po Magnum Psyche), Czempionka Buckeye Sweepstakes i US oraz Canadian National Champion Futurity Filly. Inna córka Magnuma Psyche, która dwukrotnie została czempionką Buckeye (również w kategorii AOTH) i zdobyła potem dwukrotnie tytuł Top Ten US National Champion (także w AOTH) oraz Wiceczempionat Kanady to Psychedelic RB (od RA Nahlima po Nabiel). Dwukrotnie, jednogłośnie wybranym czempionem Buckeye Sweepstakes był też w końcu ich ojciec – Magnum Psyche – późniejszy dwukrotny Czempion USA i Czempion Kanady.

Być może w tym roku na ringach w Columbus również zobaczymy przyszłe gwiazdy – organizatorzy pokazu już zapowiadają rekordową liczbę zgłoszeń. Pokaz The Buckeye Sweepstakes będzie można oglądać bezpłatnie na żywo dzięki transmisji internetowej na stronie http://www.myhorsecam.com/buckeye/buckeye.aspx (nie wymaga rejestracji). Początek pokazu w czwartek 22 maja o godz. 8:00 rano czasu lokalnego.

Oficjalna strona pokazu: http://www.aha14.com/buckeye/  

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.