Reklama
Tiersk zaprasza na Dni Otwarte

Aktualności

Tiersk zaprasza na Dni Otwarte

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Fot. z archiwum stadniny w Tiersku
Fot. z archiwum stadniny w Tiersku

Nie trzeba przypominać o wpływie arabów z Tierska na współczesną hodowlę koni tej rasy na świecie. Z powodów historycznych stadnina ta nie jest też obojętna w Polsce i zapewne niektórzy hodowcy będą chcieli zobaczyć na własne oczy, jak wygląda ona dzisiaj. Jak pisaliśmy na polskicharabach.com w ubiegłym roku, stadnina w Tiersku – przez długie lata państwowa i jedyna na terenie Związku Radzieckiego, dziś sprywatyzowana i kierowana przez nowego, młodego wiekiem i stażem dyrektora Dimitry’ego Timchenko – ma wiele powodów do zadowolenia. Przypomniał o tym ostatni czempionat narodowy tego kraju.

Fot. z archiwum stadniny w Tiersku
Fot. z archiwum stadniny w Tiersku

Tym bardziej okazja, która się trafia, jest niezwykła. Między 30 lipca a 2 sierpnia stadnina w Tiersku (Mineralne Wody, Kraj Stawropolski) zaprasza wszystkich chętnych do odwiedzin. Organizatorzy przypominają, że aby wjechać do Rosji, trzeba mieć wizę. Wizę można uzyskać w najbliższym rosyjskim konsulacie, pokazując zaproszenie, wystawione przez oficjalnego partnera tierskiej imprezy – MVK Travel. Organizatorzy obiecują szereg atrakcji – oprócz przeglądu hodowlanego i pokazu koni wyścigowych, także gonitwy, tradycyjną kaukaską kuchnię oraz noc sztucznych ogni. W ramach pakietu VIP (300 euro) oferowany jest nocleg w hotelu (3 doby), transport na wszystkie eventy (strefa VIP), posiłki oraz VIP lounge na lotnisku (Mineralnye Vody Airport).

Informacja
Rezerwacja
Program

więcej:  www.terskarabian.com

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.