Reklama
Rekordowa liczba zgłoszeń do Jesiennego Janowa

Aktualności

Rekordowa liczba zgłoszeń do Jesiennego Janowa

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Demona, fot. Sylwia Iłenda
Demona, fot. Sylwia Iłenda

Ponad 140 koni zgłoszono na Jesienny Pokaz i aukcję w Janowie Podlaskim. Impreza, która odbędzie się w dn. 11-12 września, organizowana jest już po raz piąty, ale pierwszy raz cieszy się aż tak wielkim zainteresowaniem. Niewątpliwie sprawiła to towarzysząca w tym roku pokazowi aukcja. Wiele koni najpierw weźmie udział w pokazie, a zaraz potem zaoferowanych zostanie nabywcom. Wszystkie klasy, zarówno te pokazowe, jak i pod siodłem, są obsadzone – jeśli dopiszą także klienci, jesienna impreza w Janowie zyska zupełnie nowy, handlowy charakter. Biorąc pod uwagę kryzys na rynku, dodatkowa szansa sprzedaży koni, jaką stwarza ta aukcja, jest nie do przecenienia, choć nie sposób przewidzieć, ilu zjawi się nabywców z zagranicy. Niemniej jednak, w przyszłości może się okazać, że i we wrześniu do Janowa zjeżdżać będą liczni kupcy spoza Polski. W ofercie aukcyjnej znalazło się 68 koni, zarówno hodowlanych, jak i użytkowych. 31 z nich zgłosili prywatni właściciele. Listę otwiera „monogrammka” Demona, którą oglądaliśmy w sierpniu na aukcji Pride of Poland, ale która nie osiągnęła wówczas ceny rezerwowej. 30 koni z listy to konie młode (od jednego do trzeciego roku życia).

W poniedziałek SK Janów Podlaski organizuje kurs dla prezenterów, który poprowadzi Gerard Paty. Całość imprezy rejestrować ma francuska ekipa, kręcąca film dokumentalny o koniach czystej krwi.

Program pokazu
Katalog aukcji

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.