Reklama
Dni otwarte w stadninach prywatnych: StanRed i Chrcynno-Pałac

Aktualności

Dni otwarte w stadninach prywatnych: StanRed i Chrcynno-Pałac

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Tuż po Dniach Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim odbędą się dwie imprezy w stadninach prywatnych. StanRed Arabians (poprzednio znana pod nazwą Klwaty) zaprasza 10 sierpnia na Dzień Otwarty i aukcję Silent Sale, będące jednocześnie inauguracją nowego etapu działalności tej stadniny. Wcześniej, w dn. 8-9 sierpnia, Dzień Otwarty połączony ze sprzedażą koni organizuje SK Chrcynno-Pałac.

„Zapowiedziało się już kilkadziesiąt osób, w tym wiele z zagranicy – mówi Alicja Poszepczyńska z Chrcynna. – Pomysł na dwudniowy Dzień Otwarty wynika stąd, że niektórzy goście będą się spieszyć i dla nich wchodzi w grę tylko poaukcyjny poniedziałek. Inni wolą odpocząć i przyjechać we wtorek. Program przewidujemy ten sam w oba dni – poczęstunek, pokaz koni, a dla zainteresowanych prezentacja koni na sprzedaż. Rozpoczynamy każdego dnia o 13.00”.

Z kolei Stanisław Redestowicz (StanRed Arabians) podkreśla, że aukcja w jego stadninie nie jest nastawiona na zysk ze sprzedaży obcych koni, dlatego też wpisowe za boks jest utrzymane na symbolicznym poziomie pokrycia podstawowych kosztów. W tej chwili w ofercie jest ponad 30 koni, w tym 12 spoza stadniny. Trwają prace nad przygotowaniem specjalnego ringu do prezentacji koni i miejscem do przyjęcia odwiedzających. Zainteresowanie przetargiem jest bardzo duże, organizatorzy spodziewają się m.in. gości z Kuwejtu, Australii oraz oczywiście z Polski. (Więcej informacji: Dzień otwarty, prezentacja i sprzedaż w StanRed Arabians)

Jak widać, coraz więcej atrakcji czeka na gości biorących udział w Dniach Konia Arabskiego w Janowie Podlaskim. Zapewne wielu z nich skorzysta z okazji, by odwiedzić także stadniny prywatne i być może dokonać dodatkowych zakupów.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.