Reklama
Dwie klacze i cztery ogiery w Rijadzie

Aktualności

Dwie klacze i cztery ogiery w Rijadzie

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Wszystkie konie zaproszone do udziału w Al Khalediah International Show w Arabii Saudyjskiej są już na miejscu i przechodzą kilkudniową kwarantannę. Polskę reprezentują janowska Pianissima (Gazal Al Shaqab – Pianosa/Eukaliptus), Psyche Victoria (Ekstern – Pallas-Atena/Ecaho) ze stadniny Chrcynno Pałac oraz Altis (WH Justice – Albia/Pers) z Falborek Arabians. Są też obecne michałowskiej hodowli Emiliusz (Laheeb – Emocja/Monogramm), własności RPA, Fernando (Monogramm – Frejlina/Pepton), należący do Turban Stud (Dania) oraz Esparto (Ekstern – Ekspozycja/Eukaliptus) w dzierżawie do Ajman Stud.

„Koń czystej krwi to skarb kultury arabskiej – piszą organizatorzy na swojej stronie. – Królestwo Arabii Saudyjskiej jest dumne, że wraz z innymi krajami Zatoki Perskiej może przechować to bezcenne kulturowe dziedzictwo poprzez hodowlę, pokazy i wyścigi najwspanialszych koni arabskich na świecie”.

Grono Polaków przybyłe do rozciągającej się na przestrzeni 25 km kwadratowych stadniny Al Khalediah jest bardzo szczupłe – państwo Poszepczyńscy towarzyszą Psyche Victorii, a trener Wojciech Kowalik – Altisowi. Z całego świata zaproszono grupę ok. 50 osób. Dziś odbędzie się opisywana przez nas aukcja, a pokaz – 17-18 stycznia. O wynikach polskich koni informować będziemy w naszym portalu.

 

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy
Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.