Reklama
Scottsdale: Olita wiceczempionką. Galeria zdjęć

Aktualności

Scottsdale: Olita wiceczempionką. Galeria zdjęć

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Olita, fot. Nancy Pierce
Olita, fot. Nancy Pierce

Janowska Olita 1996 (Ecaho – Orawa/Argo) dzierżawiona przez Valley Oak Arabians nie zawiodła oczekiwań, zostając Wiceczempionką Klaczy Starszych pokazu w Scottsdale. Wcześniej, po ładnej prezentacji, zajęła drugie miejsce w swojej klasie (za klaczą JJ La Estrella po Magnum Psyche, Czempionką USA, Kanady i Brazylii, której i tutaj, w Scottsdale, przyznano tytuł czempionki), co zapewniało jej już miejsce w Top Ten rozgrywek w Scottsdale. Tytuł wiceczempionki tego pokazu dołożyła do swych dotychczasowych osiągnięć: Czempionki Skandynawii (All Scandinavian Champion Mare) oraz Best in Show tego czempionatu, Top Ten czempionatu świata, Top 5 Pucharu Świata Hodowców (The Arabian Breeders World Cup) w Las Vegas oraz Top 5 Czempionatu Narodowego w Polsce.

Zapowiadany występ białeckiego Huna (Gazal Al Shaqab – Hula/Penthagonn), należącego do The Hun Partnership (m.in. Greg Gallun), nie doszedł do skutku. Ogier został w Kalifornii, a startować ma później.
Nie pojawił się także dzierżawiony przez Marshę Parkinson janowski Equifor (Gazal Al Shaqab – Eqviria/Pers).

Zgodnie z przewidywaniami, z wycieczki do Scottsdale ekipa polskich hodowców nie wróci sama – wkrótce w Polsce pojawią się także zakupione w Stanach Zjednoczonych trzy konie. Poznamy także nową ofertę stanówki ogierem o częściowo polskim rodowodzie. Szczegóły już niedługo na polskicharabach.com!

 

Zobacz galerię zdjęć z pokazu w Scottsdale, autorstwa Nancy Pierce! M.in. Czempion Ogierów Starszych i Czempion Pokazu DA Valentino po Versace, Wiceczempion Ogierów Starszych Odyssey SC po Versace, Czempionka Klaczy Starszych JJ La Estrella po Magnum Psyche i Wiceczempionka Klaczy Starszych Olita po Ecaho.

 

czytaj także: Scottsdale: pod znakiem Padronsa Psyche i młodzieży

                      Korespondencja ze Scottsdale: pierwsze wrażenia

 

 

 

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.