Reklama
Kwestura na aukcji

Aktualności

Kwestura na aukcji

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Kwestura, Paryż 2007, fot. Urszula Sawicka
Kwestura, Paryż 2007, fot. Urszula Sawicka

Potwierdziły się wysuwane już od dawna przypuszczenia – to trzynastoletnia Kwestura (Monogramm – Kwesta/Pesennik) będzie ofertą specjalną tegorocznej aukcji. Poinformowały o tym witryny Pride of Poland oraz SK Michałów.

Niemal do ostatniej chwili (przed drukiem katalogu aukcyjnego) hodowcy z Michałowa nie chcieli ujawnić, którą „monogrammkę” zaoferują w tym roku. Czempionka Świata Klaczy Starszych 2007, Narodowa Czempionka USA Klaczy Starszych 2003, Czempionka Europy Klaczy Starszych 2000, Czempionka Klaczy Starszych Pucharu Narodów Aachen 1999, Czempionka Polski Klaczy Młodszych Janów 1996 – to tylko niektóre tytuły tej wspaniałej kasztanki, podbijającej serca sędziów i publiczności, gdziekolwiek się pojawi. Kwestura jest przy tym zasłużoną matką – jej syn Kabsztad (po Poganin) trzy dni temu został Czempionem Ogierów Młodszych Wiosennego Pokazu w Białce. W Michałowie Kwestura pozostawia też następczynię, siwą Kasjopeę po Eldon. W USA doczekała się pięcioro potomków, urodzonych drogą embriotransferu. Obecnie klacz jest pokryta ogierem QR Marc.

Przypominamy, że w naszej ankiecie, w której zadaliśmy pytanie o to, która z „monogrammek” trafi na aukcję, Kwestura zdobyła 46% głosów, przed Embrą (28%), Zagroblą (14%) i Emocją (12%).

Pełną ofertę aukcyjną znajdziesz tutaj

Czytaj także: Oferta na aukcję Pride of Poland ogłoszona

                       Kwestura podbija Paryż!

Podziel się:

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email
Reklama
Reklamy

Newsletter

Reklamy
Stigler Stud
Equus Arabians
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.